Nie ma co ściemniać, Seven: The Days Long Gone duetu studiów Fool’s Theory i IMGN.pro zapowiada się fantastycznie. Widać to też w najnowszym – aczkolwiek krótkim – wideo, gdzie poznajemy trzy nowe lokacje.

Miks Baldur’s Gate i Assassin’s Creed to doskonała rekomendacja, ale Seven: The Days Long Gone idzie duży krok dalej. Prócz świetnej mechaniki – w grę grałem na kilku imprezach targowych, broni się także wykonaniem. Doceniło to także Epic Games i pośrednio gracze, bo Seven: TDLG zostanie odpowiednio dofinansowane.

Fool’s Theory i IMGN.pro zaprezentowało nowe lokacje, które – do czego się już przyzwyczaiłem, wyglądają świetnie. Jest mistyczne i niebezpieczne bagno, zobaczycie też nowoczesne miasto Hallard, które jest stolicą Imperium Vetrall i główną siedzibą cesarza Drugun, a na koniec zostaje wypełnione trującym gazem i nieufnymi mieszkańcami małe miasteczko Mortbane na wyspie Peh.

Prawda, że ładne? W najbliższych tygodniach dostaniemy także nowy gameplay z Seven: The Days Long Gone, więc jest na co czekać. Premiera na PC w 2017 roku. Ciekawe czy gra trafi na konsole, bo polityka wydawcy IMGN.pro jest w tej kwestii bardzo elastyczna.

W ogóle IMGN.pro ma naprawdę mocne portfolio. Horror Kholat, niesamowite i mrocznie piękne Inner Chains, niepokojący survival horror Husk czy kolejny survival – ale już nie horror – Symmetry. Robi wrażenie.

A jak Wam za mało, to łapcie też trailer opublikowany jakiś czas temu:

Comments

comments