CD Projekt RED będzie na E3. Najnowsze plotki zdradzają, co rzekomo ma zostać zaprezentowane.

Do E3 coraz bliżej, a więc zaczynają pojawiać się plotki dotyczące tego, co mamy zobaczyć na amerykańskich targach. Pod nieobecność Sony wielkie show ma przygotować Microsoft. O szczegółach prezentacji poinformował dzisiaj użytkownik forum NeoGAF o nicku Braldryr. Z jego przecieków nas najbardziej interesują wzmianki na temat CD Projektu.

Podobnie jak przed rokiem na konferencji mamy zobaczyć prezentację Cyberpunka 2077. CD Projekt ma przygotować nowy trailer prezentujący fragmenty rozgrywki. Oprócz tego mamy dowiedzieć się jaka jest planowana data premiery. Możliwe, że będzie ona orientacyjna i na ogłoszenie konkretnego dnia będziemy musieli chwilę poczekać.

W plotkach niestety nie pojawiają się żadne inne polskie studia czy gry. Szkoda, bo chociażby rok temu jednym z najmocniejszych momentów konferencji Microsoftu była zapowiedź Dying Light 2. Trzeba jednak pamiętać, że to tylko plotki. Brzmią bardzo wiarygodnie (przede wszystkim w przypadku Cyberpunka), ale nadal to plotki.

Źródło plotek – czy wiarygodne?

NeoGAF nie musi być najbardziej wiarygodnym źródłem informacji, ale w tym przypadku najnowsze przecieki brzmią wiarygodnie. Dokładnie śledzę to co się dzieje wokół Microsftu i Xboksa, a więc dostrzegać w plotkach wiele znanych rzeczy. Są to między innymi nowa gra Ninja Theory w świecie science-fiction, reboot Perfect Dark, Fable od Playground Games czy studia, które potencjalnie mogą zostać przejęte przez Microsoft*. To co pisze
Braldryr jest więc dosyć wiarygodne, ale nadal to tylko plotki. Do informacji należy więc podchodzić z rezerwą.

* Swego czasu pojawiły się plotki, że Microsoft poszukuje studiów do przejęcia również w Polsce. W powyższych przeciekach nie znalazło to jednak potwierdzenia.

Comments

comments