iFun4All przedstawiło pierwsze screeny ze swojej najnowszej produkcji – Serial Cleaner. Moje zainteresowanie tym tytułem znacznie wzrosło.

Nie wiem czy seria kolorowych gier o sterowaniu ptakiem poszła w odstawkę, ale na razie kierunek w którym idzie krakowskie iFun4All bardzo mi się podoba. Piszą tydzień temu o Serial Cleaner nie mogłem zdradzić zbyt wielu szczegółów. W zasadzie o rozgrywce wiadomo było tylko tyle, że sterować będziemy osobą „sprzątającą” po seryjnych zabójcach. Teraz mogę przedstawić więcej szczegółów. Serial Cleaner na pierwszy rzut oka wygląda jak Hotline Miami (rzut izometryczny, sposób przedstawienia akcji), ale wiele wskazuje na to, że w grze iFun4All będzie więcej nacisku na myślenie niż zręczność. To jednak tylko moje przypuszczenia.

Obrazków dużo niestety nie ma, ale i tak fani klimatów lat 70-tych powinni być zadowoleni. Serial Cleaner zapowiada się na znacznie ambitniejszą i ciekawszą grę niż Red Game czy Green Game. Premiera jeszcze w tym roku na PC. Trzymamy kciuki za sukces, może dzięki temu pojawi się jeszcze wersja na konsole.

serial-cleaner-poster_77ny

Źródło: IGN

 

 

Comments

comments