Pewnie niejeden gracz marzył, by grafiki z produkcji CD Projekt RED zdobiły jego ściany. Teraz jest to możliwe, gdyby nie ceny obrazów z Wiedźmina 3.

Sklep Cook & Becker – chwalący się hasłem „Next-Gen Art Dealers” – w swojej ofercie ma limitowane, ręcznie podpisane, genialnie wykonane ilustracje i grafiki z Wiedźmina 3. Część z nich pokazuje postacie, inne lokacje, a kolejne obrazki z kart Gwinta. 30 obrazów stworzyło 10 artystów, którzy wykonali je oczywiście dla CD Projekt RED. Są to: Monika Zawistowska, Marek Madej, Bartłomiej Gaweł, Anna Podedworna, Grzegorz Rutkowski, Lorenzo Mastroianni, Marta Dettlaff, Adrian Smith, Bryan Sola i Damien Mammolitif.

Wszystko fajnie, ale gdy zobaczyłem cenę, prawie zszedłem na zawał. Od 70 do 110 euro za sztukę, co daje od 300 do 470 zł. ZA SZTUKĘ. Sporo, nawet dla zachodniego gracza, a to tylko wersja podstawowa. Sam papier. Chcesz obramowanie – tworzywo sztuczne czy czarne drewno? Proszę bardzo, dolicz 260 euro (!), wtedy cena całości przekroczy tysiaka. No, ale jak kogoś stać, to proszę bardzo.

W ofercie sklepu są też prace z Zaginięcia Ethana Cartera od warszawskiego studia The Astronauts, ale ceny są jeszcze wyższe.

Źródło: Polygamia

Comments

comments