Po olbrzymim sukcesie Wiedźmina 3: Dziki Gon, świat z niecierpliwością oczekuje premiery Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Niestety poczeka sobie trochę dłużej.

CD Projekt RED nie czekał do ostatniej chwili i postanowił już teraz poinformować graczy, że start zaplanowanej zamkniętej bety będzie opóźniony. I ja to szanuję.

Drodzy Gracze, Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października.
Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej.

Hype zapewne trochę opadnie, ale i tak wielu graczy nadal wyczekuje rywala – jak widzą to niektórzy – dla Hearthstone: Heroes of Warcraft. Trzeba też pamiętać, że od startu zamkniętej bety do premiery jeszcze długa droga.

Comments

comments