Grubo ponad rok spekulowaliśmy o nowej grze studia People Can Fly. Wiele wskazywało, że jest nią Outriders i teraz Square Enix to potwierdziło.

Japońska firma dawno temu nie tylko zarejestrowała markę Outriders, ale też oficjalnie została wydawcą najnowszej gry People Can Fly. Długo zwodzili wszystkich za nos, a teraz – przed targami E3, opublikowali serię trzech teaserów. I to właśnie w najnowszym z nich znajduje się logo polskiego studia.

Niestety na temat gry nie wiadomo kompletnie nic, a materiały wideo sugerują tylko hibernację, więc możliwa jest tematyka związana z kosmosem. Ale to tylko moje przypuszczenia. Więcej dowiemy się na pewno 10 czerwca, bo ta data pojawia się w ostatnim teaserze. Ewentualnie pozostaje konferencja Square Enix na targach E3, która odbędzie się we wtorek o godzinie 3.00 w nocy.

Ostatnio polskie studio otworzyło nowe studio w Nowym Jorku i jest to ich już czwarta placówka. Przypomnę tylko, że w ubiegłym roku otworzyli po jednym w Newcastle i Rzeszowie.

Comments

comments

O Autorze

Michał Król

Bawi się różnymi tytułami od ponad ćwierć wieku i lubi o tym pisać. Grający na wszystkim prześmiewca wojenek sprzętowych, wyznający motto "Nie ważne na czym grasz, ważne ile przyjemności ci to daje". Wielki fan i ambasador polskich gier, które promuje w Internecie, radiu i na papierze.

Podobne Posty