No i wykrakałem. Ledwo co pisałem, że premiera konsolowych wersji Shadow Warrior 2 studia Flying Wild Hog została przesunięta, a tu kolejna aktualizacja daty premiery.

W trakcie targów Gamescom nie mogłem nie odwiedzić warszawskiej ekipy, by po raz kolejny porozcinać kilka ciał i wystrzelić tony ołowiu. Shadow Warrior 2 wygląda fantastycznie i gra się w niego obłędnie, więc w bonusie łapcie 12 minutowy materiał od IGN-u. Ale ja nie o tym.

Premiera Shadow Warrior 2 na peceta miała być jakoś w październiku, a tu okazuje się, że znów nastąpiła zmiana. W rozmowie z Tadkiem Zielińskim – arcymistrza PR & Marketingu – dowiedziałem się, że posiadacze PC zagrają w SW2 już pod koniec września. Niestety mam złe wieści dla posiadaczy konsol, bo gra na PlayStation 4 i Xboksa One trafi na początku 2017 roku. By Was pocieszyć, do tego czasu pecetowcy wyłapią wszystkie ewentualne niedociągnięcia 😉

Shadow Warrior 2

Co więcej, przebywając na terenach Devolver Digital – wydawcy Shadow Warrior 2, zauważyłem silnie pilnowane drzwi z logo Flying Wild Hog. Pytając różne osoby przebywające na miejscu – także nie będące twórcami SW2 – dowiedziałem się, że jest tam prezentowana niezapowiedziana jeszcze gra. Sugestie kierowały mnie do krakowskiego oddziału studia Flying Wild Hog. Niestety nie znam kompletnie żadnych szczegółów, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.

Comments

comments