Ekipa Digital Melody z Grodziska Mazowieckiego nie zwalnia tempa. Widać to chociażby po wielkim sukcesie mobilnego Timbermana, dzięki któremu studio jest w polskiej czołówce producentów gier mobilnych. Ale na tym nie koniec.

Kolejnym krokiem było wypuszczenie pecetowych „przygód” drwala oraz debiut automatowej wersji Timbermana. Okazuje się, że to nie koniec ekspansji miłośnika ostrej rąbanki, bo gra trafi także na Xboksa One.

„Cieszymy się, bo pojawienie się Timbermana na Xboksie One to dla nas kolejny etap rozwoju studia. Będzie to podobna wersja do tej co jest na steamie, dostosowana do wersji konsoli Microsoftu. Więcej informacji w kwestii nowości mogę zdradzić bliżej premiery” – mówi Graczpospolitej Paweł Jędrysiak, współzałożyciel i project manager w Digital Melody.

Wersji na PlayStation 4 i Wii U nie zapowiedziano, ale znając chłopaków ze studia Digital Melody, nie można tego wykluczyć.

Wydawcą wersji xboksowej jest Forever Entertainment, a data premiery nie jest jeszcze znana. Studio Digital Melody skupia się jednak na rynku mobilnym i jeszcze w tym roku mają zamiar wydać 4-5 nowych tytułów.

Trailer pecetowej wersji Timbermana:

Comments

comments