W naszym spisie polskich gier na Switcha jest już ponad 20 pozycji. Tym razem odezwała się do nas spółka Forever Entertainment, która poprosiła o dodanie kolejnych czterech tytułów.

Dat premier nie zdradzili, ale jak ładnie proszą, to oczywiście do listy dopisałem. Z portfolio Forever Entertainment na Switcha trafi powstający Hollow oraz wydane w latach ubiegłych Frederic: The Resurrection of Music, Violett i The Sparkle 2: Evo. Tak, spółka chce chyba rywalizować z QubicGames pod względem zapowiedzi gier na „nową” maszynkę Nintendo. A czym są produkcje Forever Entertainment? W kilku słowach postaram się je wam przybliżyć.

Violett to przygodówka mocno inspirowana Alicją w Krainie Czarów. Wykonana w stylu 2,5D, z ręcznie malowanymi lokacjami i mnóstwem ciekawych zagadek.

The Sparkle 2: Evo to produkcja MadMan Theory Games, Plastic Games i Forever Entertainment. Logiczno-zręcznościowa gra pozwala wcielić się w stworzenie, które ewoluuje podczas zabawy. Od małego organizmu po wielką podwodną istotę.

Frederic: The Resurection of Music to nic innego jak gra muzyczna, gdzie gracz wciela się w znanego chyba każdemu Fryderyka Chopina.

Hollow reprezentuje gatunek horrorów science fiction. Opuszczona stacja kosmiczna, tajemnicze zniknięcie całej załogi i my – samotny pilot.

Ostatni tydzień to zalew zapowiedzi polskich gier na Switcha. Przypomnę tylko, że za dwa tygodnie z hakiem odbędą się poznańskie targi PGA, więc można spodziewać się kolejnych niespodzianek.

Comments

comments