AKTUALIZACJA:
Figura została sprzedana za 61 100 zł! <3

ORYGINALNY NEWS:
Kolejny finał WOŚP przed nami, więc można spodziewać się wielu interesujących aukcji związanych z grami. Wszystko jednak przebiło CD Projekt RED, które sprzedaje olbrzymią figurę Geralta z Rivii.

Ponad 100 kilogramów, 2,5 metra wysokości. Jedyny w swoim rodzaju gigant ozdabiał warszawską siedzibę studia, a teraz został wystawiony na sprzedaż. Jeśli wygram w totka, to sobie kupię, tymczasem taką szansę mają wszyscy. Figura Geralta z Rivii w starciu z Południcą z Wiedźmina 3: Dziki Gon nie będzie tania. W tej chwili ktoś rzucił cenę 10 tysięcy złotych, ale martwi mnie to, że jest to konto z zerową ilością komentarzy. Jeśli to jakiś żart, to mam nadzieję, że żartownisia dopadną wszystkie plagi egipskie.

 

 

„Południca jest upiorem pochodzącym z mitów słowiańskich z obszarów Polski, Czech i Słowacji. Według dawnych wierzeń stawały się nimi przeklęte dusze tych kobiet, które zmarły krótko po swoich zaślubinach. Bezwzględne i okrutne, stanowiły niebezpieczeństwo dla mieszkańców okolicznych wiosek. W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, Południca jest jednym z potworów, którym czoła musi stawić wiedźmin Geralt, łowca potworów.”

Mam nadzieję, że licytacja pobije wszelkie rekordy i na konto WOŚP wpłynie jakaś gigantyczna kwota. Na miarę wielkości tej figury.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.