Limited Run Games nie zaprzestaje wydawania pudełkowych gier w małych nakładach. Kolejną zapowiedzianą produkcją jest pixel artowy, krwawy i brutalny Butcher w wersji na PlayStation 4.

Produkcja Transhuman Design miała pecetową premierę dwa lata temu i zebrała bardzo pozytywne recenzje. Nie ma się co dziwić, bo jest to krwawo-mięsny hołd dla wczesnych lat 90. Dynamiczna strzelanina 2D jest trudna, bardzo krwawa i brutalna, właśnie tym zyskała spore grono fanów. Jak to mówią sami twórcy:

„Jeżeli kopanie zwłok i dekorowanie ścian krwią brzmią twoim zdaniem, jak dobry sposób na spędzanie wolnego czasu, Butcher jest idealną grą dla ciebie.”

Co więcej, grą zachwycał się twórca oryginalnego Dooma – John Romero. W roku 2017 za sprawą portu przygotowanego przez Crunching Koalas, Butcher pojawił się na PlayStation 4, Switchu i Xboksie One. Ale o wersji pudełkowej mowy być nie mogło. Aż do teraz.

Butcher na PlayStation 4 będzie piątą polską grą wydaną fizycznie przez Limited Run Games. Cena ani nakład nie są jeszcze znane, ale można zakładać, że będzie to 4000 sztuk. Właśnie w takiej liczbie wydali wcześniej Layers of Fear i Observera. Zamówienia przedpremierowe na Butchera wystartują 23 listopada.

AKTUALIZACJA

Jak udało się ustalić, do sprzedaży trafi 2000 sztuk.

Comments

comments