Krakowska ekipa ogłosiła nawiązanie współpracy z Mixerem – platformą streamingową Microsoftu. Efektem tej niecodziennej kooperacji będzie nowa gra.

Czemu niecodziennej? Rozumiem współpracę z Microsoft Studios, ale z Mixerem? Konkurent Twitcha własnych gier do tej pory nie robił. Trudno więc wyobrazić sobie co to miałoby być. Tytuł tylko na PC-ty i Xboksa, który będzie można stremować wyłącznie na Mixerze? Inna sprawa, że iFun4All do tej pory nie słynęło z produkcji z dużym potencjałem do transmitowania ich przez Internet. Nie da się przecież ukryć, że nie wszystkie gry nadają się do zawojowania Twitcha czy Mixera.

Zostawmy na bok domysły i skupmy się na faktach. Gra zostanie sfinansowana przez Mixera, który zapewni również wsparcie marketingowe i technologiczne. Więcej szczegółów na temat projektu niestety nie podano. Studio poinformowało również, że projekt realizowany we współpracy z platformą Microsoftu jest trzecim, który obecnie powstaje w biurach krakowskiej ekipy. Pozostałe to już zapowiedziane Far Peak oraz Ritual.

Comments

comments