Warszawskie studio Flying Wild Hog rozwaliło system. Niby na targach PGA miał być tylko pokaz Shadow Warriora 2, a tu taka petarda.

Na swoim stoisku po prostu uruchomili fragment Hard Reset Redux (nazwa tymczasowa, choć zapewne zostanie), cyberpunkowego shootera, którego pierwowzór został wydany w 2011 roku na PC. Niby nic, gdyby nie fakt, że gra została uruchomiona na konsoli PlayStation 4. Od dawna chodziły o niej słuchy, ale żeby tak bez zapowiedzi i z zaskoczenia?

Pograłem chwilę i wiem, że jest moc. I to wielka. Hard Reset Redux działa na ich autorskim silniku Road Hog i wygląda naprawdę dobrze. Mimo, że oryginał został wydany w 2011, gra bazuje na wersji Hard Reset Extended Edition – rozbudowanej, pełnej nowości, przeciwników i leveli. Jak się dowiedziałem, została ona poprawiona i przystosowana do wymagań konsoli PlayStation 4.

Prócz sporej ilości futurystycznej broni, w Hard Reset Redux znajdzie się też katana, która jest mocno obecna w innej ich serii – Shadow Warrior. Niestety będzie ona dostępna jako bonus, po pierwszym ukończeniu gry. Efekty jej działania są bajeczne – roboty iskrzą się i rozpadają na części pierwsze.

Nie jest znana data premiery, ale w tej chwili warszawskie studio Flying Wild Hog skupia się na swojej najnowszej grze – Shadow Warrior 2. Byłem na zamkniętym pokazie tego tytułu i powiem wam jedno, warto czekać.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.