Do 1 kwietnia daleko, a w sieci pojawiła się zaskakująca informacja. Do żywych powraca studio Reality Pump i współtworzona przez nich, katastrofalnie nisko oceniana gra Raven’s Cry.

W maju informowaliśmy, że krakowskie studio Reality Pump przestaje istnieć, a tragiczne Raven’s Cry nie pojawi się na konsolach. Zaskakując wszystkich ekipa wysłała informację prasową w której informuje, że mają się dobrze i pracują dalej.

„Tu w Reality Pump Studios cieszymy się z możliwości ogłoszenia ukończenia i zbliżającej się daty premiery naszej mrocznej pirackiej epopei Vendetta: Curse of Raven’s Cry. Po siedmiu latach obłożonej klątwą pracy jesteśmy gotowi dostarczyć Vendetta: Curse of Raven’s Cry w formie w jakiej powinno się w nią grać i ją oglądać.”

Nas zatkało. Wynika z tego, że studio mocno pracuje nad ulepszeniem wszystkich wad pierwowzoru, dodaniu trochę nowości i wypuszczeniu gry pod zmienionym tytułem Vendetta: Curse of Raven’s Cry. Informacja na stronie internetowej gry mówi tylko o wersjach na Windowsa, Linuksa, Steam OS i Mac OSX, a nie ma słowa o zapowiadanych wcześniej platformach PlayStation 4 i Xbox One. Nie znamy też oficjalnej daty re-premiery.

Plusem tej sytuacji jest fakt, że każdy kto nabył Raven’s Cry w strasznej cenie 234 zł (54,99€), nową odsłonę dostanie zupełnie za darmo. Serwis Steam Spy informuje, że „szczęśliwych” nabywców jest około 2-3 tysięcy. Zapewne część kupujących szybko zażądało od Steama zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Źródło: Gamezilla

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.