Już w sobotę będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Z tej okazji na GOG-u można tanio uzupełnić bibliotekę rodzimych produkcji.

Niedawno GOG pozwolił na płacenie w złotówkach, a teraz szykuje kolejną atrakcję dla rodzimych graczy. Z okazji sobotniego święta taniej możemy kupić ponad 50 produkcji stworzonych nad Wisłą. Z ciekawych okazji jest między innymi Wiedźmin 3, Shadow Warrior 2, Serial Cleaner, Dying Light, This War of Mine czy Ruiner. Dodatkowo GOG wprowadził do swojej oferty obie części wzorowanego na Painkillerze shootera NecroVision od The Farm 51 oraz bardzo popularne 60 Seconds!. Wszystkie trzy tytuły oczywiście do nabycia nieco taniej.

Pełną ofertę możecie znaleźć tutaj. Ekipie GOG-a dziękujemy za fajny deal i jednocześnie przypominamy, że Perception powstało w Stanach Zjednoczonych, nie w Polsce 😉 (chociaż wiemy skąd pochodzi wydawca). Przy okazji polecamy nasz zeszłoroczny tekst z okazji Święta Niepodległości – jakie wydarzenia z historii Polski idealnie nadają się na grę wideo.

Comments

comments