Zamiast księdza z gnatem dwie diabelskie postacie – God’s Trigger nieco się zmienia, ale nadal pozostaje dynamicznym twin stick shooterem. Ma też dużego wydawcę.

Produkcja ekipy One More Level na jakiś czas zniknęła z radarów, co mogło oznaczać dwie rzeczy – albo z projektem są problemy, albo zaszły w nim spore zmiany. Na szczęście w tym przypadku mówimy o drugim wariancie. Twórcy dodali do God’s Trigger drugą postać, dzięki czemu w grze pojawi się również tryb kooperacji. Sama rozgrywka wygląda za to na szalenie płynną i dynamiczną. Krew leje się strumieniami, a przeciwnicy padają szybko i efektownie. Nie brakuje również wybuchów, a to wszystko w stylowej oprawie wizualnej. Najlepiej jednak obejrzeć trailer, aby samemu przekonać się jak to wygląda.

Techland nowym wydawcą God’s Trigger

Do tej pory nad produkcją pracowało samo One More Level. Na Gamescomie krakowskie studio ogłosiło, że zaczęło współpracę z Techlandem, który zostanie globalny wydawcą gry. Dla wrocławskiej spółki będzie to trzeci projekt – poprzednie to drugi Torment oraz planowany na przyszły rok Pure Farming 2018.

God’s Trigger ma zostać wydany na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Data premiery nie została jeszcze zdradzona, ale w trailerze widnieje napis „soon”. Trzymam więc za słowo, że długo nie będziemy czekać.

Comments

comments