Nowe logo i odświeżenie identyfikacji wizualnej to nie jedyne zmiany jakie zaszły w Vivid Games. Studio ciągle rozwija kilka projektów, które wreszcie możemy zobaczyć w akcji.

Głównym tytułem studia jest Metal Fist: Urban Domination. To obecnie największa i najważniejsza gra bydgoskiej ekipy. Już pierwsze kadry z trailer mówią, że będzie to casualowa MOBA z walką i skakaniem po platformach z unikatowym systemem sterowania, oczywiście na mobilki w modelu free-to-play. Brzmi groźnie, ale wygląda całkiem nieźle. Szczególnie podoba mi się design świata i postaci. Czy Urban Fist powtórzy sukces Real Boxing? Według najnowszych wyliczeń obie części bokserskiej serii zostały już pobrane ponad 42,5 mln razy. O powtórkę tego wyniku będzie ciężko, ale trzymamy kciuki. Premiera w I kwartale 2017 roku. Jeszcze w tym roku odbędzie się soft launch.

Kolejny tytuł w portfolio Vivid Games to produkcja tworzona przez studio EVERYDAYiPLAY o nazwie Heroes of Nox: Galactic Clash, wcześniej znana jako Nox Riders. Jest to gra akcji 3D reprezentująca gatunku auto-battler w realiach science-fiction. Na razie brakuje trailera, są za to pierwsze screeny. Premiera w IV kwartale tego roku na urządzenia z systemem iOS oraz Android, a także na Facebooku.

W planie wydawniczym Vivid Games znajduje się jeszcze Prime Time Rush, który tworzony jest na Węgrzech. Gra z gatunku endless runner pojawi się na mobilkach w I kwartale 2017 roku. Łącznie w przyszłym roku bydgoska spółka chce wprowadzić do sprzedaży aż pięć gier. W najnowszym komunikacie nie ma ani słowa na temat zapowiedzianego jakiś czas temu Real Casino, ale nawet z tym tytułem Vivid Games powinien mieć w portfolio przynajmniej jeszcze jedną grę. Może jakaś zapowiedź pojawi się na Gamescomie.

Comments

comments