Spółka QubicGames przeszła do ostrej ofensywy. Pracują nad Robonauts, Geki Yaba Runner DX, Shadow, a teraz futurystyczne wyścigi Air Race Speed pojawiły się na PlayStation Vicie.

Już w 2010 roku AiRace: Tunnel wystartowało na konsoli DS, by później zaatakować w różnych odsłonach 3DS-a i system iOS. Futurystyczne wyścigi wciąż były rozwijane i kilka dni temu w postaci Air Race Speed pojawiły się na umierającej PlayStation Vicie.

„Śmigaj dziesiątkami niewiarygodnych, futurystycznych tras za sterami jednego z potężnych odrzutowców, zaprojektowanych tak by zagrać na nosie prawom fizyki!
Air Race Speed to pełna energii wyścigowa gra 3D, w której czekają na ciebie niekończące się wyzwania godne najlepszego pilota w znanej i nieznanej historii ludzkości. Przyszłość jest wściekle szybka – to pierwsza rzecz, której nauczysz się w swojej szalonej karierze pilota – lecz pojazdy prowadzą się jak marzenie, dzięki intuicyjnemu sterowaniu i sugestywnej oprawie. Miałoby się wrażenie wiatru smagającego twarz, gdyby nie hermetyczna kabina odrzutowca. Zapomnij o ograniczeniach, oddaj się szybkości i rozpocznij największy wyścig w życiu!”

Piękne slogany za którymi kryje się 36 tras i 9 pojazdów. Nie jest to Wipeout, ale za 21 złotych nie ma co stawiać wysoko poprzeczkę. Żeby było jasne, poniższy trailer pochodzi z wersji mobilnej. PSV nie doczekała się jeszcze swojego wideo.

Comments

comments