Święta, czas zadumy, życzliwości, rodzinnych wartości, ale też i spora ilość wolnego czasu. Co można wtedy robić? Oczywiście grać!

Graczpospolita.pl składa Wam najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości (z grania), szczęścia (z grania) i dobrego samopoczucia (oczywiście z grania). By pod choinką znalazły się wymarzone gry, doba miała 72 godziny, calaki wpadały z rozpędu, a wyprzedaże sięgały 99%. Jeśli święta spędzacie rodzinnie, to by nie zabrakło kontrolerów, rywalizacja była zdrowa, z uśmiechem na ustach i by wszyscy docenili świetną rozrywkę, jaką są gry wideo.

Polskim twórcom życzymy sprzedaży na poziomie GTA V, najwyżej kilkudniowych crunchy, wyrozumiałych klientów, braku błędów, ekspresowych i obfitych kampanii na portalach finansowania społecznościowego i by każda Wasza gra lądowała w zestawieniach Top 10 danego roku.

Ale także dla Was, drodzy Czytelnicy, Gracze, rodzimi twórcy przygotowali coś niezwykłego. Są to różnego rodzaju świąteczne życzenia, które możecie zobaczyć w poniższej galerii. Najlepszego!

Comments

comments