Doskonała wiadomość! Moja ulubiona seria z gatunku time-management pojawi się w świetnej cenie w wersji pudełkowej. Za kilkadziesiąt złotych otrzymacie trzy części gry Gardens Inc. warszawskiego studia Nitreal Games. I to w wersji kolekcjonerskiej.

W serii Made In Poland wydawane są wybrane, najlepsze gry od polskich studiów developerskich. Nasz portal dzięki współpracy z wydawnictwem IQ Publishing jest jednym z partnerów tej akcji.

19 marca m.in. w sklepie Exerion będziecie mogli kupić płytę Gardens Inc. Edycja Specjalna, która zawiera trzy części serii – wszystkie w języku polskim. W skład zestawu wchodzi Gardens Inc.: Fortuna, Gardens Inc. 2: Sława i Gardens Inc. 3: Zaślubiny. Jest to moja ulubiona seria gier z gatunku time-management, więc z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu.

„Seria gier Gardens Inc. to produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Gra oprócz części strategicznej została wzbogacona o wciągający wątek fabularny. W każdej z części gry bohaterowie stają przed nowymi wyzwaniami, które dopingują ich do działania. Rozpoczynamy jako młoda właścicielka firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego. W kolejnych częściach gry coraz mocniej zagłębiamy się w biznes ogrodniczy i otrzymujemy angażujące i ciekawe nowe zadania.”

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.