No nareszcie! O tym, że niezależna ekipa OhNoo Studio pracuje nad mobilnymi wersjami Tormentum: Dark Sorrow, pisałem już podczas ubiegłorocznego festiwalu Pixel Heaven. No i w końcu poznaliśmy datę premiery.

Mam słabość do tej gry. Dobrych, mrocznych i wciągających przygodówek point & click z rewelacyjną oprawą graficzną i muzyczną, jest jak na lekarstwo. Tormentum: Dark Sorrow było dla mnie niczym świeża porcja krwi dla wampira. Wyssałem do dna i nie miałem dosyć. Doszło do tego, że napisałem recenzję do magazynu Pixel i kupiłem pudełkową, limitowaną edycję z wyjątkowym i pięknym artbookiem. Stoi na półce dumnie świecąc autografami twórców. No ale ja nie o tym.

Chłopaki ogłosili, że nasze smartfony i tablety zostaną zaatakowane 19 kwietnia, kiedy to Tormentum: Dark Sorrow pojawi się na systemach iOS i Android. Oczywiście będzie dostosowana do urządzeń z ekranem dotykowym, więc dla mnie będą to nowe doznania. Coś czuję, że przejdę ją po raz trzeci. Przy okazji polecam też ich inną grę – Tsioque (zobacz trailer), choć to zupełnie inny, ale wciąż wciągający klimat.

Comments

comments