Znany z platform mobilnych Corridor Z niedługo dostępny będzie również na dwóch konsolach Sony. Będziecie uciekać przez zombie?

Biorąc pod uwagę, że warszawskie Mass Creation praktycznie nigdzie nie informuje o planach przeniesienia Corridor Z na kolejne platformy, być może odrobinę wyprzedzam oficjalny komunikat. Wszystkie informacje pochodzą jednak z trailera przygotowanego przez twórców, a więc o ich wiarygodność możecie być spokojni. Tak więc przechodząc do sedna w bliżej nieokreslonym terminie Corridor Z trafi na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. W przypadku handhelda Sony nie będzie to debiut ekipy Mass Creation. Znaleźć tam można już Draw Shalsher czy Run Like Hell!. Na PS4 stołecznego dewelopera jeszcze jednak nie było.

Sam Corridor Z od dawna dostępny jest na urządzeniach mobilnych. „Fabuła” przedstawia losy kilku bohaterów uwięzionych w szkole pełnej zombiaków. Celem jest więc uciekanie po korytarzach. Niby nic nadzwyczajnego, ale już Run Like Hell! pokazał mi, że chłopacy z Mass Creation potrafią robić całkiem niezłe gry tego typu. Nie wiem czy chciałbym w to grać na PS4, ale już Vita może okazać się dobrym sprzętem dla tej produkcji. Data premiery nie została niestety podana.

Szkoda tylko, że pod względem wizualnym Corridor Z prezentuje się po prostu słabo. Na mobilkach to jeszcze przejdzie, posiadacze PS4 mogą być jednak mniej pobłażliwi.

Comments

comments