Co tu się wyrabia ja się pytam? Premiera Superhota w czwartek, ze strony twórców kilka dni temu zniknęła opcja zamówień przedpremierowych, a później wyparowała wersja pudełkowa z cdp.pl.

Za dużo zamówień i się Chińczycy nie wyrabiają, problem urodzaju, sukces ich stłamsił, wywrotki z kasą nie mają gdzie parkować? Superhota zamówiłem w wersji pudełkowej za 69,99 zł. A jakże, stać mnie, kilka browarów w knajpie mniej, więc chyba przeżyję. Edycja dość biedna, bo zawierająca pudełko i płytę. Taka Biedronka edyszyn. Okazało się, że zarówno zamówienia przedpremierowe, jak i wersja fizyczna wyparowały. Ot tak. Zero komunikatu, produkt niedostępny, czekaj na premierę, nie będziemy się tłumaczyć. Trochę to słabe. Wróć. Mega słabe w stosunku do zainteresowanych, ba, klientów, fanów i graczy – w jednym.

I nagle ni z tego do oferty cdp.pl wróciły zacne pudełeczka i o zgrozo są o 5 zł tańsze. Dodatkowo będą do nich dorzucane naklejki. Gimnazjaliści szaleją, niestety widoczna na zdjęciu nad tekstem koszulka jest nie do kupienia. A szkoda. BTW zdjęcie ukradłem Jakubowi Wójcikowi z cdp.pl, a co, niech mnie pozwie (h5!) 😉

Superhot

Ciekaw jestem jak się będzie kształtować cena na Steamie. Przepremierówki chodziły po 14 dolarów, czyli jakieś 55 zł. Była też wersja dla bogaczy za blisko stówkę, z cyfrową wersją ścieżki dźwiękowej i artbookiem w pdf-ie. Wycofanie zamówień przedpremierowych musi mieć jakiś logiczny czy biznesowy sens, więc zobaczymy w czwartek za ile będzie można Superhota kupić. Problemu nie mają za to właściciele Xboksów One, bo nie dość, że na grę poczekają, to cena nie była i nie jest znana.

Comments

comments