Na czerwcowych targach zobaczymy nowe materiały ze Sniper: Ghost Warrior Contracts oraz dwóch innych gier.

Na razie nie wiemy zbyt wiele o Sniper: Ghost Warrior Contracts, ale zmieni się to już niedługo. CI Games planuje pokazanie gry dziennikarzom na czerwcowym E3. Na razie spółka zapowiada nowości w serii, w tym unowocześniony system snajperski. Na szczęście możliwość zobaczenia jak wygląda nowy Sniper pojawi się jeszcze przez targami. W najbliższym czasie CI Games planuje prezentację pierwszego trailera, co ma rozpocząć kampanię promocyjną gry. Na datę premiery też nie powinniśmy długo czekać.

Na tym nie koniec atrakcji, które CI Games przywiezie na E3. Na stoisku pionu wydawniczego funkcjonującego pod nazwą United Label zobaczymy dwie produkcje – Roki oraz Eldest Souls. Obie nie powstają jednak w Polsce, a więc my raczej nie będziemy się na nich koncentrować.

Polskie gry na E3 2019 – kto oprócz CI Games?

Obecność na czerwcowych targach potwierdziły już trzy polskie ekipy. Oprócz CI Games na imprezie zobaczymy jeszcze Techland z Dying Light 2 oraz CD Projekt z Cyberpunkiem 2077. Inne studia jeszcze oficjalnie nie ogłosiły swojej obecności.

Comments

comments