Na start spółka United Label wyda cztery gry. Niestety żadna z nich nie powstaje w Polsce.

W grudniu Michał pisał o tym, że dział wydawniczy CI Games wyda w najbliższym czasie cztery gry. Dwie pojawią się w 2019 roku, pozostałe w 2020 roku. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły tych projektów. Niestety okazało się, że żadna z tych produkcji nie powstaje w Polsce. Poniżej najważniejsze informacje o każdej z gier, które zasilą plan wydawniczy United Label.

Elder Souls

Pierwszy projekt powstaje w Fallen Flag Studio. Dla londyńskiej ekipy to debiut. Elder Souls to RPG z pixel-artową oprawą wizualną. Premiera w 2019 roku.

Röki

Kolejna gra to projekt autorstwa studia Polygon Treehouse, które CI Games opisuje jako zespół byłych dyrektorów kreatywnych Guerrilla Games (LinkedIn potwierdza ten fakt). Ich projekt to połączenie mrocznej przygodówki z rozbudowaną narracją i zagadkami logicznymi.
Point&click Röki pojawi się na rynku w 2019 roku.

Tails of Iron

Kolejny projekt od brytyjskiej ekipy. Tym razem jest to Odd Bug Studio. Ich Tails of Iron to dwuwymiarowa gra, którą informacja prasowa opisuje jako „filmowa walka przygodowa”. Nie mam pojęcia co to może znaczyć.

Horae

Wyliczankę kończymy na grze francuskiej ekipy Lunaris Iris. Horae to roguelike RPG. Twórcy obiecują między innymi oryginalny system walki. Premiera w 2020 roku.

Lunaris Iris

Comments

comments