Trzecia część popularnego symulatora mechanika Car Mechanic Simulator 2018 miała pecetową premierę w wakacje ubiegłego roku. W tym mieliśmy dostać wersje konsolowe. No właśnie, mieliśmy.

Ostatnie informacje od PlayWay’a, wydawcy gry studia Red Dot Games, wskazywały orientacyjne daty premiery. Wersja na Switcha miała pojawić się w lipcu, a na PlayStation 4 i Xboksa One w 3 lub 4 kwartale tego roku. Ale to już nieaktualne dane. Wszystkie trzy wersje Car Mechanic Simulator 2018 mają nową datę premiery – styczeń 2019 roku. Dla mnie to nie problem, bo wolę później lecz mieć grę dopracowaną. Jedynie wersja VR pozostała bez zmian, ale co się dziwić, jeśli data to ogólnie rok 2019.

Car Mechanic Simulator 2018 na PlayStation 4 i Xboksa One doczeka się wersji pudełkowej. Jej okładka widnieje już amerykańskim sklepie Amazon. Fizyczna wersja od wydawnictwa Maximum Games ma kosztować 30 dolarów, czyli około 112 zł. Widniejąca data premiery to 31 marca, ale to zapewne oznaczenie pierwszego kwartału niż dokładny dzień, kiedy ukaże się gra. Wersja pudełkowa wyjdzie także i u nas, bo umowa PlayWay’a z Koch Media obejmuje juz wydane Agony (PC, PS4, XO) oraz właśnie Car Mechanic Simulator 2018 (PC, PS4, XO).

Car Mechanic Simulator 2018 Xbox One

Comments

comments

Jedna odpowiedź