Nie będziemy ukrywać, że spodziewaliśmy się tej zapowiedzi jak tego, że dzisiaj będzie piątek. Mimo wszystko sposób ogłoszenia Bulletstorm: Full Clip Edition jest pewnym zaskoczeniem.

People Can Fly odświeżoną wersję Bulletstorma zapowiedziało w środku nocy w czasie gali The Game Awards. Moment całkiem niezły, ponieważ nie dość, że imprezę śledziło sporo osób to jeszcze konkurencja w walce o uwagę graczy nie okazała się największa. W sumie Bulletstorm: Full Clip Edition można uznać za jedną z ciekawszych zapowiedzi tegorocznej gali (chociaż do najgorętszych materiałów troszkę brakuje). Niestety to jedyny polski akcent na The Game Awards 2016. (mój błąd, jednak nie jedyny).

Wracając do samej gry, Full Clip Edition to oczywiście stary dobry Bulletstorm, ale poprawiony wizualnie i wydany na PC, PS4 i Xboksa One. Gra zaoferuje chociażby 60 klatek na sekundę i 4K na wypasionych komputerach oraz PS4 Pro. Ci, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe otrzymają bonus – słynny Duke Nukem jako główny bohater gry. To nie tylko skórka na postać, ale i sporo nowych ścieżek dialogowych nagranych przez samego Księcia. Wszystko dzięki współpracy z Gearbox Software, które zostało wydawcą Bulletstorm: Full Clip Edition.

Premiera 7 kwietnia.

 

Comments

comments