Ponad dwa i pół roku Book of Demons rozwijało się na Steam Early Access. Dzisiaj gra wreszcie dostanie aktualizację, dzięki której będziemy mogli mówić o gotowym produkcie.

Posiadacze wersji ze Steam Early Access będą mogli pobrać aktualizację od godziny 17:00. Wśród nowości można znaleźć między innymi szereg nowych kart (zwykłych, magicznych i legendarnych) dla każdej z trzech grywalnych klas postaci. Dla większości graczy najważniejsze jednak, że Book of Demons wreszcie jest gotowe i można zacząć zabawę. W końcu nie każdy chce poświęcać czas na wczesny dostęp.

Z okazji premiery twórcy ze studia Thing Trunk przygotowali promocję, w ramach której przez cały najbliższy tydzień gra będzie dostępna 20% taniej. Dodatkowo pojawił się zwiastun premierowy.

Book of Demons na razie dostępne jest tylko na komputerach osobistych. W planach jest również wersja na Xboksa One. O niezwykłości tego projektu może świadczyć fakt, że jest to jedna z nielicznych produkcji, która doczekała się własnej piosenki. A brzmi ona tak:

Comments

comments