Gliwickie studio Destructive Creations nie odpuszcza ze wspieraniem Ancestors Legacy. Tym razem dostarczyli bezpłatną kampanię.

Od teraz posiadacze polskiego RTS-a mogą pobrać scenariusz poświęcony Bolesławowi Chrobremu. Kampania dla pojedynczego gracza skupia się na historii pierwszego króla Polski i jego syna Mieszka II.

„Gracze nauczą się, jak dzięki dyplomatycznym i strategicznym umiejętnościom, a także silnemu charakterowi, Bolesław Chrobry wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i jak zrzucił Jarosława Mądrego z tronu, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa. 5 misji dostępnych w dodatku obejmie historyczny okres pięciu lat między 1013 a 1018 rokiem n.e.”

Przypomnę tylko, że Ancestors Legacy to historycznie wierny RTS osadzony w czasach średniowiecza, gdzie do wyboru mamy cztery frakcję – Słowian, Wikingów, Anglosasów i Germanów. Twórcy garściami czerpali inspiracje z prawdziwych dziejów Europy za tamtych czasów. I to widać w wyglądzie, odwzorowaniu detali i historii.

Comments

comments