W marcu pisałem o swoich domysłach na temat wydań pudełkowych świetnego thrillera sci-fi Observer: System Redux. Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Informację podesłało Koch Media Poland – rodzimy oddział wydawcy gry – i są to bardzo dobre wieści. Gra krakowskiego Bloober Teamu, odświeżona przez Anshar Studios, zostanie wydana fizycznie na wszystkie platformy. Observer: System Redux z podtytułem „Day One Edition” trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i zbiorczo w jednym pudełku na Xbox One i Xbox Series X. A to dopiero początek dobrych wiadomości.

Observer: System Redux Day One Edition

Zestaw prócz pudełka z grą w ostatecznym wydaniu, zawiera także artbook zawierający grafiki z dwóch gier: Observer i ulepszonego Observer: System Redux oraz ścieżkę dźwiękową na płycie CD. Siedzicie? Jak podaje portal PPE.pl, fizyczne wydanie „Day One Edition” ma kosztować jedynie 129 zł. Przy aktualnych cenach za gry jest to wręcz wyprzedaż. Co więcej, jak podaje strona kolekcjonerki.com, w niektórych sklepach ruszyła przedsprzedaż w promocyjnej cenie 109 zł.

Jak informuje Koch Media Poland, Observer System Redux Day One Edition w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X zostanie wydany 16 lipca 2021. Tego samego dnia gra w formie cyfrowej zadebiutuje na PS4 i XOne.

Comments

comments