We wtorek premiera Symmetry, gry ekipy Sleepless Clinic. W zalewie premier – zwłaszcza na Steamie – gracze mają wątpliwości. Nagrałem więc poniższe wideo.

Survivalowe Symmetry można pokochać lub znienawidzić. U mnie jest to wypadkowa obu. Z jednej strony jestem zachwycony i piąty dzień z rzędu katuję po kilka godzin, z drugiej denerwuję się kolejnymi niepowodzeniami. Ale zasada jest przecież prosta. Jeśli wracasz do gry, znaczy, że ci się podoba.

Dla tych, którzy zastanawiają się nam zakupem, mam zadanie bojowe. Najpierw czytacie nasze newsy o Symmetry, później oglądacie poniższe wideo – nagrane na PlayStation 4, a na koniec kupujecie wersję pudełkową. Gra jest fajna i do tego tania. Symmetry wyszło na PC, PS4 i Xboksa One.

„W grze Symmetry celem jest przetrwanie, a akcja toczy się w retro-futurystycznym świecie science-fiction. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie ocalałymi z katastrofy tak, aby przeżyli w odosobnionym, ekstremalnie chłodnym otoczeniu oraz naprawili swój statek i uciekli. Pełna niespodzianek fabuła okraszona jest klimatyczną ścieżką dźwiękową i grafiką, która odzwierciedla trudne warunki i podkreśla aurę tajemnicy. Przez cały czas trzeba pamiętać o najważniejszych funkcjach życiowych ocalałych – muszą oni jeść, odpoczywać i zachować zdrowie psychiczne. Ekstremalne okoliczności mogą wymusić na członkach załogi wykształcenie nowych umiejętności, takich jak uprawa roślin czy naprawa systemów zasilania, które nie były im potrzebne na Ziemi. Zebranie wszystkich części potrzebnych do naprawy statku kosmicznego staje się wyścigiem z czasem, gdyż ekstremalne warunki pogodowe i niebezpieczne zjawiska nadprzyrodzone stają się coraz bardziej dokuczliwe.”

Comments

comments