Bladebound to jedna z pierwszych prób zawojowania rynku mobilnego przez Artifex Mundi, inna niż kolejna HOPA. Gra w tym miesiącu doczeka się pełnej premiery.

Do tej pory w Bladebound mogliśmy zagrać w formie czegoś na kształt bety (soft-launch). Gra była testowana, ulepszana i ostatecznie ekipie Artifex Mundi uda się zakończyć prace w przyszłym tygodniu. Światowa premiera została zaplanowana na 9 listopada. Późniejszy rozwój Bladebound na pewno będzie zależeć od ewentualnego sukcesu gry. Tego studiu z Zabrza życzymy.

Bladebound to produkcja inspirowana klasykami gatunku hack&slash. To jednocześnie najbardziej ambitna produkcja mobilna autorstwa Artifex Mundi. Pozostałym grom bliżej do rynku casualowego. Z ich popularnością na etapie soft launchu jest różnie. Przypominające Candy Crush Saga Cute Dragons od dłuższego czasu nie jest rozwijane. Powstało za to Tiny Dragons, które ma dokładnie tę samą mechanikę match-3, zmienia się jedynie otoczka. Pozostałe produkcje, a jest ich całkiem sporo, ciągle nie doczekały się chociaż daty premiery. Oby zbliżający się debiut był sygnałem, że coś w tym temacie wreszcie się zmieni.

Comments

comments