This War of Mine na Switcha zadebiutuje jeszcze w tym roku. To samo zrobi Beat Cop. To tylko dwie z czterech gier od 11 bit Studios, które trafią niedługo na platformę Nintendo.

Nie jedna, nie dwie, a aż cztery gry – taką liczbę produkcji przeniesie na Switcha 11 bit Studios. Nas szczególnie interesują dwa tytuły. Pierwszym jest kultowe już This War of Mine, które na platformie Nintendo wyląduje razem ze wszystkimi dotychczasowymi rozszerzeniami. Premiera planowana jest na listopad tego roku. Także w wersji pudełkowej.

Drugi tytuł nie powinien być wielkim zaskoczeniem dla stałych czytelników Graczpospolitej. W maju Michał pisał, że produkcja ekipy Pixel Crow już się zwróciła i trafi na konsole. Dzisiaj oficjalnie potwierdzona została jedna z tych informacji. Czekamy w takim razie jeszcze na ogłoszenie edycji na Xboksa One i PlayStation 4.

Najnowsze ogłoszenie od 11 bit Studios potwierdziło jeszcze jedną informację, którą mogliście nieoficjalnie przeczytać na Graczpospolitej. Otóż port Beat Cop na Switcha wykona niezawodne w tej kwestii Crunching Koalas. Ten sam zespół zajmie się This War of Mine.

Na koniec zostają jeszcze dwa tytuły. Są to tworzone za granicą (11 bit Studios jest tylko wydawcą) Moonlighter oraz Children of Morta. W obu przypadkach portowaniem zajmą się sami deweloperzy. Obejdzie się więc bez udziału rodzimych ekip.

Spis wszystkich polskich gier na Switcha znajdziecie TUTAJ.

Comments

comments