Dziś potwierdziło się to, o czym pisałem już w maju. Jeden z największych globalnych graczy w branży, został – tym razem oficjalnie – europejskim wydawcą gry Get Even.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy pracować z The Farm 51 nad tym obiecującym tytułem. Get Even będzie jednym z najważniejszych tytułów dla Bandai Namco Entertainment w nadchodzącym roku. Gracze ceniący dojrzałe i głębokie historie nie mogą przejść obok tej gry obojętnie.” – powiedział Herve Hoerdt, Vice President of IP Strategy, Digital, Marketing & PR w Bandai Namco Entertainment Europe.

Gliwickie studio The Farm 51 od dłuższego czasu pracuje nad swoją nową grą. Po średnio przyjętym Deadfall Adventures ekipa wzięła się za dość ambitny projekt Get Even, który ma pojawić się na PC, PlayStation 4 i Xboksa One w 2016 roku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy globalnie pracować z Bandai Namco Entertainment przy Get Even. Od samego początku bardzo zaangażowali się, by pomóc nam stworzyć grę zupełnie niepowtarzalną. Bandai Namco jest nie tylko wydawcą Get Even, wspierają nas również od strony produkcyjnej, a przede wszystkim rozumieją naszą wizję gry. Jesteśmy przekonani, że Get Even to gra innowacyjna, która może stanowić przełom na skostniałym rynku FPS. Doświadczenie wniesione do projektu przez Bandai Namco pomoże nam osiągnąć ten cel.” – powiedział Wojciech Pazdur, Development Director w The Farm 51.

Niestety na temat gry nadal wiadomo niewiele. Ma to być FPS połączony z psychologicznym thrillerem, fotorealistyczną grafiką, wykonaną przy użyciu fotogrametrii. Dzięki temu grafika będzie wyglądała bardzo realistycznie, jak to ma miejsce w np. Zaginięciu Ethana Cartera warszawskiego studia The Astronauts.

Źródło: The Farm 51

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.