Krakowskie studio One More Level kończy prace nad Warlocks vs. Shadows i niejako przy okazji ogłosili prace nad nowym, kontrowersyjnym projektem God’s Trigger.

Co powiecie na krwawą i brutalną grę akcji z widokiem top-down – jak w Hotline Miami, w której mordować będziecie księdzem Zoranem, który ma zamiar rozprawić się z całym złem świata? Grubo.

Głównym bohaterem tego slashera będzie były weteran wojny na Bałkanach, który zdezerterował, został księdzem i ma zamiar odpokutować wszystkie swoje grzechy. Jego celem jest nowojorskie przestępcze podziemie. Na wyposażeniu będzie miał zarówno broń białą jak i palną, którą musi posługiwać się skutecznie, gdyż jedno trafienie odeśle go do krainy wiecznych łowów

Najciekawszą sprawą jest sam gameplay, który wykorzystuje wariację patentu z innej polskiej produkcji – Superhot, choć bliżej tu kolejnej rodzimej produkcji pt. Ronin. W pierwszej grze czas płynie tylko gdy się ruszasz, w drugiej gdy walczysz. Podobnie będzie w God’s Trigger. Zoran w dowolnym momencie będzie mógł aktywować Divine Focus, czyli tryb nazwany „boskim skupieniem”. Jego ilość będzie limitowana, lecz odnawiana przez mordowanie wrogów. Polega on na tym, że czas aktywuje się tylko podczas ruchu bohatera.

Gra trafi na PC, lecz nie jest znana choćby przybliżona data premiery. Będzie kampania, dodatkowe levele dla dwóch graczy, które można rozgrywać zarówno z kumplem obok jak i przez sieć.

Czyż nie brzmi i nie wygląda to zachęcająco? Trzymam kciuki za krakowskie studio One More Level, bo God’s Trigger zapowiada się wyjątkowo interesująco.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.