Po wydaniu na PC w lutym tego roku świetnego point & clicka – Apocalipsis: Harry at the End of the World, studio Punch Punk jakby trochę ucichło. Ale to tylko złudzenie, bo w tym czasie ostro pracowali nad kilkoma projektami.

Jak zdradził mi Krzysiek Grudziński ze studia Punch Punk, jest to m.in. dodatek Harry’s Dream, który rozwinie historię znaną z podstawki. Osoby, które ukończyły Apocalipsis i zobaczyły oba zakończenia wiedzą, że jest pozostawiona spora furtka. Tylko, że tym razem będziemy grać Zulą, ukochaną Harry’ego. Sam tytuł sugeruje, że będzie to sen głównego bohatera. DLC będzie na PC sprzedawane oddzielnie, ale też dodawane jako standardowa zawartość do… wersji konsolowych.

Tak, Apocalipsis: Harry at the End of the World trafi także na PlayStation 4, Switcha i Xboksa One. Wersje konsolowe będą zawierały w sobie wspomniany dodatek Harry’s Dream. Przewidywana data premiery gry i DLC to trzeci kwartał tego roku, czyli gdzieś pomiędzy lipcem a wrześniem. Podobnie jak… wersja mobilna, w którą będziemy mogli zagrać na Androidzie i iOS. Trzy konsolowe porty na zlecenie CDP wykona krakowskie studio iFun4all.

A studio Punch Punk planuje już kolejną produkcję, ale o tym dowiecie się innym razem. Polecam przy okazji naszą recenzję, poradnik do osiągnięć i easter egga związanego z zespołem Behemoth. A na deser tylko u nas zobaczycie pierwsze obrazki z zapowiadanego dodatku Harry’s Dream.

Apocalipsis

Comments

comments