Już w najbliższy piątek będzie świetna okazja do zostania współwłaścicielem polskiego studia deweloperskiego. Wystarczy dziesięć groszy. (Sorry, mój błąd, jednak odrobinę więcej).

Oraz refleks, ponieważ czuję że cena szybko pójdzie w górę. Chodzi oczywiście o giełdowy debiut iFun4All, krakowskiego studia znanego z Red Game Without Great Name czy Green Game: TimeSwapper. Deweloper pozyskał z rynku 2,2 mln złotych i już w najbliższy piątek będzie można handlować jego akcjami na giełdzie NewConnect. Ostatni „growy” debiut, czyli Jujubee dał pokaźnie zarobić inwestorom. Czy teraz będzie podobnie?

Za iFun4All stoi dosyć niska cena za jedną akcję, co czasami działa jako czynnik psychologiczny. Najważniejsze jednak, że studio ma za sobą Bloober Team (spółka nadal pozostaje większościowym akcjonariuszem), które po sukcesach Layers of Fear mocno drożało na giełdzie i cieszy się dobrą opinią wśród inwestorów. Najistotniejszym czynnikiem jest jednak plan iFun4All – oprócz szalenie ciekawie zapowiadającego się Serial Cleaner są jeszcze ambicje specjalizacji w dziedzinie VR, AR czy real world-data. Jeśli kierunek inwestycji okaże się słuszny, pozytywnie odbije się to na sytuacji spółki.

iFun4All wnioskowało o rozpoczęcie notowań w piątek, 23 września. Data wymaga jeszcze potwierdzenia ze strony Giełdy Papierów Wartościowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w piątek pojawi się świetna okazja do ulokowania pieniędzy. Albo wręcz przeciwnie.

 

Comments

comments