Już w najbliższy weekend w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się nowa impreza dla fanów gier komputerowych. Nie zabraknie na niej i nas.

Good Game Warsaw to nowa inicjatywa organizowana przez Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. O atrakcjach jakie tam się pojawią pisaliśmy we wpisie z informacją o naszym patronacie medialnym dla tej imprezy. Teraz chcielibyśmy nieco więcej napisać o jednej z nich, czyli konferencji. Jest to szczególnie ważny punkt targów, ponieważ odbędzie się z naszym udziałem.

Konferencja potrwa od piątku do niedzieli. W pierwszy dzień zaczynamy od godziny 11:00 i przywitania gości. Najciekawiej, przynajmniej z naszego punktu widzenia, będzie od 12:30. Wtedy też panel dyskusyjny „Finansowanie studia indie” poprowadzi Mateusz. Gośćmi będą Krzysztof Kostowski (PlayWay), Jakub Pieczykolan (Adopt My Game/Qubic Games), Can Oral (Cultic Games) oraz Aron Gharbi Thabet (Nuked Cockroach). Z racji obecności obcokrajowców na panelu pojawi się tłumacz.

Kolejny panel poprowadzi z kolei Michał. Jego gośćmi będą Karol Drzymała (Tabasco Interactive), Jakub Pieczykolan (Adopt My Game/Qubic Games) oraz Patryk Kadlec (G2A). Tematem będzie „Digital marketplace”. Pełen plan konferencji znajdziecie poniżej.

good-game-warsaw

Konferencja potrwa do soboty. W piątek oprócz dwóch paneli będzie można nas spotkać na terenie targów. Polskich gier pojawi się sporo, ale o tym napiszemy jutro.

Więcej informacji o samym Good Game Warsaw znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy. Tam też możecie zamówić bilety. Nie zrażajcie się miejscem. Nadarzyn leży niemalże rzut kamieniem od Warszawy, a dodatkowo organizatorzy przygotowali darmowy przejazd dla gości z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego. Autobus kursuje co pół godziny. Szczegóły na stronie targów.

Do zobaczenia na Good Game Warsaw. Szukajcie nas, chętnie uściśniemy dłonie naszym Czytelnikom!

Comments

comments