Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem nowego wydarzenia, które ma spore szanse mocno namieszać w temacie growych targów w Polsce.

Impreza odbędzie się w dniach 23-25 września w Warszawie w Ptak Warsaw Expo. Na zwiedzających czeka całkiem sporo atrakcji, między innymi turnieje e-sportowe, strefa retro czy cosplay. Nie zabraknie również konferencji, w czasie której będzie można wysłuchać szeregu ciekawych prezentacji i paneli dyskusyjnych. Na liście atrakcji znaleźć można także koncerty z muzyką znaną z gier wideo oraz Giermasz. Nieco szerzej opisują to sami organizatorzy targów.

Targi GOODGAME to nic innego jak wielkie święto każdego gracza. Najnowsza gra, czy sprawdzony klasyk? Planszówki czy gry wideo? Czas wymienić sprzęt? Szybszy komputer? Akcesoria dla graczy? E-sportowa rywalizacja pod okiem YouTuberów, którzy specjalnie dla Ciebie wyszli z ekranu? To wszystko brzmi jak fantastyczny świat. Co powiesz, by naprawdę przenieść się do świata fantastyki dzięki turniejowi Cosplay? A jeżeli to wszystko zostanie okraszone muzyką z gier zagraną na żywo?

Nas najmocniej interesuje strefa indie. Już niedługo będziemy mogli zaprezentować listę rodzimych studiów, które pojawią się na Good Game Expo. Na razie możemy zdradzić tyle, że ma być ich całkiem sporo. Fani polskich produkcji niezależnych na pewno będą zadowoleni.

Więcej informacji na temat całej imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Good Game Expo. Z czasem będziemy zdradzać dodatkowe szczegóły na temat targów, które mają spore ambicje i szanse stać się jedną z najważniejszych tego typu imprez w kraju.

Comments

comments