Co prawda legendarne motoryzacyjne miasto Detroit to w tej chwili ruina, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać wirtualnym magnatem przemysłu samochodowego. A to za sprawą powstającej gry Car Manufacture.

W produkcji studia Pixel Flipper gracz wcieli się w szefa fabryki samochodów, który fortunę będzie budował na początku XX wieku. Od badania nowych technologii, wielu etapów tworzenia samochodu, poprzez rozbudowę linii produkcyjnej, po samodzielne testowanie pojazdów po opuszczeniu przez nie bram fabryki.

Ale by wyprodukować samochód, potrzebne są nie tylko maszyny, ale też ludzie. Gracz będzie przydzielał pracowników do różnych prac, w zależności od ich umiejętności i doświadczenia. Nad poszczególnymi rozwijanymi sekcjami będą czuwać zatrudnieni przełożeni, dzięki czemu fabryka będzie działać na pełnych obrotach.

Premiera Car Manufacture na PC planowana jest na rok 2019. Warto tu wspomnieć, że studio Pixel Flipper pracuje już nad inną grą – Car Mechanic Flipper. Ta ma mieć premierę w styczniu przyszłego roku.

Comments

comments