Jesteście ciekawi jak wygląda siedziba spółki CD Projekt i studia CD Projekt RED, a nie chcę się Wam ruszać sprzed kompa? No to proszę bardzo.

Dla tych co nie wiedzą – są tu tacy? – CD Projekt RED odpowiada za serię Wiedźmin, Gwinta: Wiedźmińską Grę Karcianą czy powstającego Cyberpunka 2077. Siedziba spółki jest pilnie strzeżona, ale z pomocą przychodzi usługa Street View w znanych chyba wszystkim wirtualnych mapach Google Maps. Prócz oglądania ulic, daje ona możliwość zwiedzania wnętrz budynków, jeśli tylko właściciel przygotował specjalne zdjęcia w 360 stopniach.

I tak się składa, że w Google Maps można znaleźć kilka pomieszczeń wnętrza siedziby CD Projekt/CD Projekt RED. Znajdziecie tutaj poczekalnię, z olbrzymią wystawą okładek magazynów, nagród i wielką figurą walczącego Geralta. Można pozwiedzać korytarze firmy, zaglądać do sal np. z Gwintem, podziwiać plakaty z Wiedźmina 3, odwiedzić siłownię czy… sprawdzić menu na zakładowej stołówce.

Pod tym linkiem macie po lewej poszczególne pomieszczenia. Można też wejść po prostu w mapy Google’a (ustawiłem już odpowiedni adres) i ręcznie przestawić żółtego ludzika z prawego dolnego rogu ekranu nad interesujące nas pomieszczenie na mapie.

Gdybyście znaleźli coś super tajnego i związanego z Cyberpunkiem 2077, dajcie znać!

siedziba CD Projekt RED

Źródło: Grynieznane

Comments

comments