Być może na E3 CD Projekt przywiezie nie tylko ogłoszenia związane z Cyberpunkiem, ale również Wiedźminem 3.

Po czterech latach od premiery Wiedźmin 3 trafi na kolejne platformy? W internecie pojawiły się argumenty mówiące, że tak się może stać. Tym razem źródłem plotek są Chińczycy. W ofercie kilku lokalnych dystrybutorów pojawiła się właśnie gra CD Projektu RED w wersji na Nintendo Switch.

Chociaż Wiedźmin 3 ma już cztery lata, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić tę grę na Switchu. Jeśli taki port miałby mieć miejsce, wolałbym nie patrzyć jakie kompromisy będą potrzebne w kwestii oprawy, aby to płynnie działało. Jeśli jednak specjalistom z CD Projektu RED uda się przygotować coś sensownego, kolejne piki sprzedażowe są niemalże pewne. Gdyby plotki okazały się prawdą, więcej szczegółów poznamy pewnie na E3.

Warto w tym miejscu przypomnieć odpowiedź na moje pytanie, które na chatcie inwestorskiej po publikacji wyników za 2018 rok zadałem Adamowi Kicińskiemu, prezesowi CD Projektu.

cd projekt switch

Pytanie zadawałem głównie w kontekście Gwinta i Wojny Krwi, ale być może odpowiedź była jakąś sugestią dot. Wiedźmina 3. Kto wie, może to dla CD Projektu pierwszy krok ekspansji na Switcha. W końcu im więcej platform tym lepiej. Dla graczy i deweloperów.

Comments

comments