Wielokrotnie mówiłem, że mój PC na ultra pociągnie tylko Pasjansa, więc takie informacje są dla mnie na wagę złota. Jak się dowiedzieliśmy, Warlocks 2: God Slayers wyjdzie nie tylko na PC – jak było w początkowych planach.

Studio Frozen District ma na koncie kilka gier, ale na drugą część Warloksów czekam z wywieszonym kablem od pada. Skatowałem grę dość mocno podczas Pixel Heaven i wiem, że ten action-rpg-platformer ma to coś, co mnie przyciągnie na długo do ekranu. O ekspansji na konsole powiedział nam Dushan Chaciej, prezes i Lead Designer w Frozen District.

„Warlocks 2: God Slayers na PC wyjdzie na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. Jeśli chodzi o konsole, to na tę chwilę nie mogę powiedzieć kiedy, ale raczej nie trzeba będzie czekać dwa lata, jak na port Warlocks vs Shadows.” – powiedział nam Dushan Chaciej.

Port o którym wspomniał, to niedawno zapowiedziane Warlocks vs Shadows na PlayStation 4. Czekamy jeszcze na Xboksa One, bo i na sprzęt Microsoftu trafić ma ta gra.

Wracając do świetnego Warlocks 2: God Slayers, gra będzie prezentowana na zbliżających się targach Gamescom, więc nie zapomnę sprawdzić co nowego w kodzie szumi.

Comments

comments