Bulletstorm: Full Clip Edition warszawskiego studia People Can Fly będzie miał cyfrową premierę już 7 kwietnia. Okazuje się, że pojawi się też wersja pudełkowa, limitowana, za kosmiczne pieniądze.

Kilka miesięcy temu opisywałem, czego nowego możemy spodziewać się po Bulletstorm: Full Clip Edition na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. W międzyczasie ze sklepów zniknęła stara wersja z 2011 roku, więc pozostało nam czekać na cyfrową premierę 7 kwietnia. Okazuje się, że polski sklep G2A dogadał się z wydawcą Gearbox Software i na rynek trafi bardzo limitowana pudełkowa wersja i to w dwóch odsłonach.

Pierwszą z nich jest Bulletstorm: Full Clip Edition Edycja Kolekcjonerska Premium, która kosztuje <polecam usiąść> 249,99 euro czyli jakieś 1060 zł. TYSIĄC SZEŚĆDZIESIĄT ZŁOTYCH. Boli, zwłaszcza, że bardzo chciałbym ją mieć. W jej skład wchodzi t-shirt Bulletstorm stworzony przez G2A Gear, podkładka pod myszkę, nieśmiertelnik i klucz do gry na Steamie. Największym skarbem są ręcznie malowane figurki, wydrukowane w technologii 3D – Graysona Hunta, Trishki Novak albo Ishi Sato (jedna z nich do wyboru). Ultra limitowana edycja to tylko sześć sztuk – po dwie dla każdej postaci. Posiadają unikatowy numer i certyfikat autentyczności odręcznie podpisany przez Sebastiana Wojciechowskiego, szefa studia People Can Fly. Niestety figurki nigdy nie będą dostępne w normalnej sprzedaży.

Druga wersja to Bulletstorm: Full Clip Edition Edycja Kolekcjonerska Standard. Każdy z 48 przygotowanych zestawów jest zapakowany w specjalnie stworzoną na tę okazję stalową skrzynkę, przestrzeloną ostrą, 9-milimetrową amunicją. Rozumiecie. Ktoś strzelał do skrzynki, dzięki czemu każda jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Do tego klucz na Steam, nieśmiertelnik oraz numerowana, drukowana w 3D i malowana technika airbrush figurkę, któregoś z trzech bohaterów Bulletstorm. W pudełku będzie też certyfikat z podpisem szefa People Can Fly. Cena? 99 euro czyli około 420 zł.

Obie edycje będą w sprzedaży w sklepie G2A od 4 kwietnia godziny 19:00. Niestety nie wiem, czy wersja Bulletstorm: Full Clip Edition Edycja Kolekcjonerska Standard będzie dostępna tylko na PC, czy także na konsole PlayStation 4 i Xboksa One.

Comments

comments