Rynek chiński to dzisiaj jeden z najbardziej pożądanych przez twórców gier wideo na całym świecie. Nic dziwnego, że wydawcy walczą o możliwość pojawienia się na nim.

Chińscy gracze mogą korzystać ze Steama, dzięki czemu wielu twórców zarabia spore pieniądze na klientach z Państwa Środka. Największa kasa jest jednak dopiero po podpisaniu umów z lokalnymi dystrybutorotami, którzy pozwalają dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. Ta sztuka właśnie udała się Ultimate Games, które pochwaliło się kontraktem z chińską firmą Beijing CE-Asia Co. Ltd.

Na mocy podpisanej umowy 11 tytułów z portfolio Ultimate Games pojawi się na rynku chińskim. Pełne zestawienie tych gier znajdziecie poniżej.

1. Bad Dream: Fever (PC)
2. Professor Madhouse (PC)
3. Earthworms (PC) – nasza recenzja
4. Bouncy Bob (PC)
5. Darkest Hunters (PC)
6. Proffesional Fishing (PC)
7. Ultimate Fishing Simulator (mobile)
8. Godly Corp (PC)
9. Mech Rage (PC)
10. Clinically Dead (PC)
11. Escape Doodland (PC)

Teoretycznie dla nas nie jest to szczególnie istotna informacja, bo jednak dotyczy rynku chińskiego. Z drugiej strony kasa jest tam tak duża, że ewentualny sukces pozwoli Ultimate Games na mocny rozwój. Na to jednak musimy poczekać kilka miesięcy. Ze względu na proces certyfikacji powyższe tytuły trafią do sprzedaży dopiero w I połowie 2019 roku.

Comments

comments