Długo było cicho o gliwickim studiu Destructive Creations. Ale twórcy kontrowersyjnego Hatred czy IS Defense nie mają czasu na wydawanie zarobionych milionów.

W styczniu pisałem, że ekipa Destructive Creations tworzy „niekontrowersyjną i normalną” grę oraz że mają już wydawcę. W końcu postanowili coś opublikować i jest to naprawdę jedynie „coś”. Chodzi o powyższy obrazek i wpis na Facebooku.

„Nie jesteśmy martwi! Fakt, że nie napisaliśmy tutaj czegoś przez długi czas, nie znaczy, że nic nie robimy. Oto mała zapowiedź naszej nadchodzącej gry, rozwijanej od 2015 roku (tak, w pewnym momencie tworzyliśmy ją jednocześnie z IS Defense). W tej chwili nie podamy nazwy i jej gatunku. Wystarczy spojrzeć na obrazek i spróbować coś odgadnąć.”

Na obrazku widać wikingów, co sugeruje taż zakończenie posta słowami „Hail Odin!”. Przypomnę tylko, że Odyn to najwyższy z bogów nordyckich, bóg wojny i wojowników, bóstwo mądrości, władzy, poezji i magii. Próbowałem dowiedzieć się czegoś więcej od Jarosława Zielińskiego, szefa studia Destructive Creations. Nic z tego.

„No nic nie powiem, bo to dalej sikret. Więcej info w maju, tak jak napisaliśmy na Facebooku.”

Więcej informacji dowiemy się 9 maja tego roku. Jedyne co jest pewne to wydawca, 1C Company. Odpowiadają oni za wydanie chociażby Realpolitiks, strategii katowickiego studia Jujubee.

Comments

comments