W motocyklowej grze akcji Steel Rats, jednym z przeciwników jest robot Screamer. Właśnie on jest „gwiazdą” gigantycznej kolekcjonerki, która została wystawiona na ebay’u za jedyne 21 tysięcy złotych.

Screamer ma 3 metry wysokości, waży bagatela 800 kilogramów i składa się z 500 stalowych części. Istne monstrum, do którego transportu potrzebny jest mały dźwig. Zwiedził on pół świata odwiedzając ze studiem Tate Multimedia m.in. targi gamescom w Kolonii. Stałem obok niego i trzeba przyznać, że można czuć mały niepokój.

W skład Steel Rats Super Turbo Ultimate Wreck & Ride Collector’s Edition wchodzą też trzy kopie gry na dowolną platformę, limitowany kanister, szklanki do whiskey z logo gry, metalowe przypinki, smycz, posąg z piły, ścieżka dźwiękowa gry, koszulka i inne drobiazgi. W sumie przy blisko tonowym robocie to faktycznie drobnica.

Aukcja wystartowała od kwoty 5 000 euro, czyli ponad 21 000 złotych. Wylicytowana kwota zostanie przekazana na cele charytatywne.

A premiera gry na PC, PlayStation 4 i Xboksa One już 7 listopada. Więcej na temat Steel Rats możecie poczytać we wcześniejszych naszych newsach.

 

A tak prezentował się robot na targach gamescom w Kolonii:

Comments

comments