Zbliżające się Halloween to nie tylko atrakcje związane z horrorami. Wszyscy próbują wykorzystać koniunkturę na swoją korzyść.

Jedną z takich ekip jest CreativeForge Games, które przygotowało sporo trakcji dla obecnych oraz przyszłych posiadaczy swojej najnowszej gry. Halloween w Phantom Doctrine przyniesie przede wszystkim nową aktualizację. Poprawi ona kilka problemów tej taktycznej produkcji, które dotyczą animacji, interfejsu czy mechaniki. Przykładowo od teraz możliwe będzie przywrócenie talentu „Aktor” do oryginalnej funkcjonalności, a na tablicach śledztw pojawi się dwa razy większa liczba aliasów. Na koniec listy nowości wprowadzonej w halloweenowej aktualizacji trafiły dwie nowe mapy do trybu wieloosobowego (Unit Theta i Safehouse).

Halloween w Phantom Doctrine to również czasowy event „Halloween Scare Tactics”. Dostępna wyłącznie na Steamie i GOG-u aktualizacja przyniesie zabawne i straszne elementy personalizacji mapy oraz eksplodujące dynie. Wszystko to, co idealnie pasuje do klimatu szpiegowskiego thrillera.

Tyle nowości dla aktualnych posiadaczy gry. Jak z kolei skorzystają ci, którzy Phantom Doctrine jeszcze nie mają? Oni będą mogli kupić grę nieco taniej. Zniżka 25% będzie dostępna od 1 listopada do końca steamowej wyprzedaży. Dotyczy standardowego wydania oraz Deluxe Edition. Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości czy warto zainteresować się tym tytułem, polecam nasz przegląd recenzji z okresu premiery.

Comments

comments