Współpraca dotyczy streamingu gry This War of Mine w ramach specjalnej kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej „Jesteśmy w tym razem”, który odbędzie się w dniach 27-29 listopada. A wszystko połączone ze zbiórką, gdzie można przy okazji dostać klucz na gry TWoM i Frostpunk.

Trzydniowe charytatywne wydarzenie zorganizowane przez 11 bit studios i PAH związane jest z akcją “Jesteśmy w tym razem” i wsparciem dla osób dotkniętych kryzysami humanitarnymi w 2020 roku.

„Rok 2020 to jeden z najtrudniejszych od dekad okresów dla pomocy humanitarnej. Pandemia koronawirusa i towarzyszące jej restrykcje gospodarcze, katastrofy naturalne, trwające i nowe konflikty zbrojne, wybuch w porcie w Bejrucie – wszystko to złożyło się na panoramę nieszczęść dotykających ludzi na całym świecie. W takiej sytuacji potrzebna jest ludzka solidarność i empatia, o które apeluje Polska Akcja Humanitarna”

Gracze i internetowi twórcy przez 3 dni będą streamować na Twitchu grę This War of Mine oraz zbierać środki na wspomnianą akcję. Zbiórki na ten cel będą zlokalizowane na specjalnej platformie Pomagamy.pl i zsynchronizowane z Twitchem. A za wpłaty na rzecz PAH gracze otrzymają klucze na gry 11 bit studios – This War of Mine i Frostpunk

“Widzimy, że polscy gracze mają niesamowity potencjał i zaangażowanie. Dziś mamy szansę wykorzystać go do wsparcia pomocy, którą PAH niesie ludziom w kryzysach humanitarnych na całym świecie” – powiedział Łukasz Skoczylas, szef zespołu misji PAH.

Więcej informacji o inicjatywie znajdziecie na stronie pomagamy.pl/graj. Graczpospolita, obok m.in. PolskiGamedev.pl, jest jednym z patronów medialnych akcji.

Comments

comments