Dedykowana VR gra fantasy The Wizards ekipy Carbon Studio miała premierę w marcu ubiegłego roku. Blisko rok później na PlayStation VR zadebiutuje edycja rozszerzona The Wizards – Enhanced Edition.

Produkcja dostępna dotychczas na Oculus Rift i HTC Vive pozwala poczuć się jak prawdziwy mag. Świat ogarnia pradawne zło, a gracz z Wielką Księgą Zaklęć w ręku rusza na ratunek krainie Meliora. The Wizards – Enhanced Edition zawierać będzie nowy poziom do fabularnej kampanii, punkty kontrolne i możliwość modyfikacji wyglądu postaci. Twórcy poprawiają też funkcję śledzenia ruchów gracza i mnóstwo pomniejszych zmian.

Premiera The Wizards – Enhanced Edition na PlayStation VR oraz PC VR zapowiedziana jest 12. marca. Ważna informacja jest taka, że osoby posiadające już podstawową wersję na Oculus Store, Steamie lub Viveporcie, dostaną całą dodatkową zawartość z Edycji Rozszerzonej zupełnie za darmo. Gra będzie sprzedawana w cenie 99,99 złotych na PSVR i 89,99 zł na PC.

[AKTUALIZACJA] Gra wyjdzie także w wersji pudełkowej.

The Wizards – Enhanced Edition pozwoli wszystkim entuzjastom VR wcielić się w potężnego Czarodzieja podróżującego w czasie i rzucającego magiczne zaklęcia by uchronić Królestwo Ludzi przed niszczycielskimi atakami sił Zła. Gracze będą przemierzali mroczne lochy, brnęli przez piaski pustyni, walczyli z orkami, odpierali ataki goblinów i starali się zrobić wszystko, żeby dotrzymać pola największemu smokowi, jakiego widzieli w życiu!” – zachęca informacja prasowa.

Comments

comments